close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej

   

 • WIZYTA W KONSULACIE

 • W celu zarezerwowania wizyty w Konsulacie w Lublanie należy dokonać rejestracji w systemie e-Konsulat (www.e-konsulat.gov.pl) bądź telefonicznie pod nr tel. +386 1 436-54-50

   

  W razie potrzeby złożenia kilku wniosków należy zadbać o zarejestrowanie każdej sprawy osobno. Dotyczy to również rejestrowania wizyt dla kilku osób.

   

  Zapisów w systemie e-Konsulat nie wymagają sprawy z zakresu pomocy konsularnej, wypadki losowe, odbiór paszportów i innych dokumentów. Odbiór odbywa się po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania.

   

  Przy każdej wizycie w konsulacie/wydziale konsularnym należy pamiętać o zabraniu ze sobą polskiego dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty).

   

  Po zarejestrowaniu się należy – dla pewności – wydrukować potwierdzenie umówienia wizyty na wybrany przez Państwa dzień i godzinę.

   

  Jeśli w systemie nie pojawia się interesujący Państwa dzień, oznacza to, że tego dnia Urząd Konsularny jest zamknięty lub dla danej usługi nie przyjmuje się w danym dniu interesantów albo nie ma wolnych miejsc.

   

  Jeśli nie macie Państwo dostępu do Internetu, wizyty można umawiać również telefonicznie – wyłącznie pod numerem telefonu +386 1 436-54-50.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: